Volkswagen Golf
1.0 TSI Comfortline Business trekhaak|stoelverw.|ErgoActiv|ecc|acc|cam|lmv16
Direct kopen, basisprijs: € 13.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 13.450,-
LEASEPRIJS: € 221,68 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Golf |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Comfortline Business trekhaak|stoelverw.|ErgoActiv|ecc|acc|cam|lmv16 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 10 januari 2020 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 152.304 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 221,68 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-262-BB |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 85 kw / 116 pk |
| Laadvermogen: | 650 kg |
| Gewicht: | 1.200 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.850 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Kleur zwart
- LED achterlichten
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur parelmoer
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Reservewiel met vouwband
- Sport Bumpers
- Sportvelgen
- Trekhaak
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth Streaming
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- 2 leeslampjes voorin, 2 achterin
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airbag bestuurder en bijrijder, knie-airbag en uitschakelbare bijrijdersairbag
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- ErgoActive-stoel met 14-voudige verstelling aan bestuurderszijde
- Ergonomische stoel bestuurder
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Sport-Comfort stoelen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Anti-diefstalalarm met interieurbewaking, noodsirene en wegsleepbeveiliging
- Automatische afstandsregeling ACC tot 210 km/u en afstandscontrolesysteem "Front Assist" met stad-noodremfunctie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Front assist incl. city-ANB voor ACC High
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Adaptieve bochtverlichting
- Adaptieve cruise control
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Armleuning midden achter
- Armleuning midden voor
- Autonomous Emergency Braking
- Bekerhouder achter
- Bekerhouders voor
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- BOVAG-Garantie
- Brake Assist System
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Climate Control
- Comfortuitrusting
- Coming / Leaving home functie
- Connected services
- DAB Radio
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Dakrails aluminium
- Dashboardkastje gekoeld
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Draadloze telefoonlader
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogteverstelling handmatig bestuurdersstoel plus zitting-kanteling verstelling en diepte verstelling.
- Hoogwaardige uitrusting
- Kaartleeslamp voor
- Knie airbag(s)
- Led-kentekenverlichting
- Lendensteun, elektrisch verstelbaar voor rugleuning van linkervoorstoel met massagefunctie
- Passagiersairbag
- Ruitensproeierinstallatie verwarmd
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- Touchscreen
- USB
- Vervolgbotsing preventie
- Voetgangers beschermingsmaatregeling uitgebreid en anticiperend
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor
- Zonneklep met spiegel en verlichting
- ASR